новостиАудиторська компанія "Грант Експерт"

14 липня 2018 року в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «КПІ» пройшов Установчий з`їзд аудиторів України. У заході взяли участь більше тисячі аудиторів із різних регіонів нашої держави. Долучилися до з’їзду члени та керівні органи Палати аудиторів і бухгалтерів України.

На виконання вимог нового профільного закону, який набере чинності вже у жовтні нинішнього року, на Установчому з’їзді було прийнято рішення про створення органу професійного самоврядування аудиторів – Аудиторської палати України (АПУ) шляхом реорганізації чинної АПУ, затверджено Статут АПУ та інші локальні акти АПУ, а також обрано Раду Аудиторської палати України та Виконавчого директора Аудиторської палати України.

До складу Ради Аудиторської палати України учасники з’їзду обрали Тетяну Каменську, Дмитра Сушка, Лілію Дзюбу, Катерину Редько, Ларису Церетелі, Дар’ю Нефьодову, Миколу Романюка, Надію Іщенко, Валерія Бондаря, Маргариту Шульман та Олену Барановську. Головою Аудиторської палати України стала Тетяна Каменська. 

Посаду Виконавчого директора Аудиторської палати України Установчий з’їзд аудиторів України довірив Тетяні Курезі, яка вже добре знає особливості внутрішньої організації роботи АПУ.

Голова Комітету з контролю якості аудиторських послуг обиратиметься  восени на черговому з’їзді аудиторів України.