новостиАудиторська компанія "Грант Експерт"

Аудит публічної нефінансової звітності згідно GRI G4

Найбільш поширеним в світі стандартом підготовки публічної нефінансової звітності є Керівництво по звітності у сфері сталого розвитку організації Global Reporting Initiative (GRI). Згідно зі статистикою сайтів — сховищ публічних нефінансових звітів, як незалежних від GRI, так і пов’язаних з цією організацією (наприклад, www.corporateregister.com, database.globalreporting.org), близько 80% публічних нефінансових звітів в світі складаються з використанням Посібника зі звітності GRI.

Зазначене вище Керівництво (GRI G4) використовується і українськими компаніями, які публікують нефінансову звітність.

Нововведенням GRI G4 є те, що згідно Керівництва (GRI G4)  за кожним показником (стандартному елементу) нефінансової звітності відзначається, чи пройшов він перевірку зовнішнього завірителя щодо оцінки достовірності   та  відповідності  розкриття інформації відповідно до вимог, зазначених у  Керівництві. Така  перевірка потребує наявність необхідних знань у зовнішнього завірителя та відповідної системи контролю якості виконання послуг.Тому найбільш поширеним варіантом перевірки публічної нефінансової звітності залишається незалежний аудит, проведений професійною організацією.

Можливо, ви вже помітили, що різні смаки стіків HEETS наразі можуть відрізнятися за вартістю навіть у фірмових магазинах IQOS Space. Наші користувачі назвали багато оригінальних гіпотез, що пояснюють різницю у цінах. Можливо, найменш розповсюджені, дефіцитні стіки коштують дорожче? Або стіки відрізняються за якістю/країною виробництва/складом, і тому продаються за різними цінами? Можливо, нещодавнє оновлення конструкції стіків вплинуло на вартість? Ні, ні і ще раз ні.

Наша організація пропонує  вам професійні послуги з аудиту публічної нефінансової звітності.